Contact

Met dringende vragen, opmerkingen of suggesties over (de werking van) het GGZ-netwerk Diletti kan je terecht bij

de netwerkcoördinatoren of lokale coördionator (eerstelijnspsychologische zorg) tijdens de kantooruren.

Netwerk- en lokale coördinatie (ELP)

Evelyne Vereecke
Evelyne VereeckeNetwerkcoördinatorevelyne.vereecke@diletti.be
In moederschapsrust tot november 2022. Aarzel niet om één van de collega's te contacteren.
Dirk Hellemans
Dirk HellemansNetwerkcoördinatordirk.hellemans@diletti.be
0486 15 23 82
Adinda Houben
Adinda HoubenLokale coördinator (eerstelijnspsychologische zorg)elp@diletti.be
0471 62 59 86

Dagelijks bestuur

Hendrik Van Malderen
Hendrik Van MalderenVoorzitter Dilettihendrik.vanmalderen@kamillus.broedersvanliefde.be
Prof. dr. Stephan Claes
Prof. dr. Stephan ClaesVoorzitter Stuurgroepstephan.claes@uzleuven.be
Gert Peeters
Gert PeetersVoorzitter Kwaliteitscelgert.peeters@upckuleuven.be

Operationele coördinatie

Gulsah Kapsiz
Gulsah KapsizDeelregio Leuven-Aarschotgulsah.kapsiz@dehulster.be
Ariane Dewil
Ariane DewilDeelregio Tienen-Landenariane.dewil@azt.broedersvanliefde.be
Annicq Hulshagen
Annicq HulshagenDeelregio Diestannicq.hulshagen@sad.be
Bart Schepers
Bart SchepersDeelregio Leuvenbart.schepers@kamillus.broedersvanliefde.be

Ombudsfunctie

OMBI
OMBIOnafhankelijke ombudsdienst GGZinfo@ombudsggz.be

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.